Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Firmamız bu sektörün Türkiye deki en köklü ve en deneyimli firmalarından biridir Tecrübe Deneyim, su kaçağı bulma, Amasya da su kaçağı tespit, Alanında uzman ekiplerle profösyonel hizmet vermektedir. Cihazlarla su kaçağı tespiti ve kanalizasyon arızanın nokta tespiti arızanın derinlik mesafesi ve yönü bilgisayar ortamında verilmektedir.

AMASYA SU KAÇAĞI TESPİTİEski alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp, kırmadan su kaçağı bulan Amasya Su Tesisat ile tanışın! Yetkili su tesisat ustalarından oluşan kadromuz su kaçağı tespiti yapmak için kameralı sistemler kullanmaktadır. Kadromuzdaki su kaçağı tespiti ekibinin asıl görevi, arızalı bölgeyi kamera ile kontrol etmesinin ardından su kaçağını bulmasıdır. Daha sonrasında tespit edilen sorunlu bölgeye profesyonelce tamir yapmasıdır. Amasya Su Tesisat bünyesinde su kaçağı bulmaya yarayan bütün cihazlar mevcuttur. Misyonumuz; konut ve ticari alanlarda meydana gelen su sızıntılarının yerini belirleyip, en az hasarla onarımını tamamlamaktır.

   Su kaçağının meydana geliş sebebi nedir?


Su kaçakları bina yapım aşamasında işin ehli bir tesisatçı ile çalışılmamasından kaynaklanabilir. Ayrıca kaliteli malzeme kullanılmayışı da kısa sürede su kaçaklarına sebep olacaktır. Uzun yıllar kullanılan borularda meydana gelen çatlamalar, patlamalar da yani boruların eskimesi de su kaçağına sebebiyet verecektir.

 

  Su kaçağı nasıl önlenir ve onarılır?

 


Su kaçağını oluşmadan önlemenin tek yolu işin ehli bir tesisatçıya su borularının bakımını yaptırmak ve gerektiğinde boruların yenilenmesi şeklinde olacaktır. Özellikle çok eski binalarda su tesisatı yenilenmelidir. Su kaçağı tespiti ve onarımı ise bugün hala kullanılmaya devam eden yöntemler olan duvar delme, kırma, fayans kırma gibi işlemlerle yapılmaktadır. Oldukça uzun süren bu işlemlerden sonra bir de duvar onarımı gibi ek çalışmalar yapılmaktadır. Beton, taş, toprak yığılmaları ve temizliği de kişiye ek zahmet ve masraf getirecektir.
 

 Bizim yöntemimiz nedir?
Su kaçağı tespitin alana, duvarlara, karo ve fayanslara zarar vermeden yapmak çok önemlidir. Deneyimli profesyonel ekibimiz ve teknolojik cihazlarımız ile kırma, dökme yapmadan kaçağı tespit ediyoruz. Termal kameralı cihazlarımız ile yer tespiti yapıp, anında onarım hizmeti veriyoruz. Kısa sürede ve temiz bir şekilde işimizi yapıyor, ek masraflara gerek bırakmıyoruz. Su kaçakları sizin içinde kabus olmaktan çıkıyor.